Seura suunnittelee T-paitatilausta - osallistu kyselyyn

10.5.2024

Esimerkki, miltä seuran logolla varustettu T-paita voisi näyttää. Kuva: Suomen Hyönteisseura.

Haluaisitko T-paidan Suomen Hyönteisseuran logolla? Seura suunnittelee T-paitatilausta ja ostomahdollisuutta, ja kysyy nyt jäsentensä mielipiteitä paidan ominaisuuksien suhteen. Kyselyn tarkoitus on myös hahmottaa T-paidoista kiinnostuneiden määrää. Osallistu alla olevaan kyselyyn! T-paitojen tilaamisesta ja ostamisesta tiedotetaan myöhemmin, mikäli kiinnostuneita on tarpeeksi.

Olen kiinnostunut T-paidasta Suomen Hyönteisseuran logolla
Minkä värisen T-paidan haluaisit?

Seuran logoihin voit tutustua ylälaidan Medialle-välilehden kautta.

Minkä värisen logon haluaisit T-paitaan?
Kummalle puolelle haluaisit logon?
T-paidan malli
Minkä kokoisen T-paidan haluaisit?
Kuinka paljon olisit valmis maksamaan T-paidasta?